Napp
In hair purgatory
by expensive i mean $10 and up for a regular sized container
do you think it is worth it to pay the extra cash for salon/handmade products?
does anyone use all expensive products? anyone use all cheapies? show your hair please! is the proof really in the pudding?!
do you think it is worth it to pay the extra cash for salon/handmade products?
does anyone use all expensive products? anyone use all cheapies? show your hair please! is the proof really in the pudding?!
Last edited: